Juhend Südame Isheemiatõbi

tervisliku elustiili n?ustamine

Sa ei saa parandada murtud süda - isegi parim ravim. See lihtsalt ei saa seda tagasi pumbata nagu terve ühe. Mida oleks pidanud ärkama kõne toimus 2006. aastal, kui olin surudes läbi hakkavad, proovin teha rohkem kui ma peaks olema.

Ühel hommikul minu sümptomid olid eriti rasked ja siis kiiresti hakkasid nad edeneb kuni minu keha.
Minu käed olid nõrgad, siis ma ei saanud liigutada oma jalgu üldse, ma vaevu liikuma minu süles, siis see sai raske hingata ja rääkida. Ma helistasin 911 ja läks kiirabiga traumapunkti, kus nad tunnistas mulle, jooksis mitmeid katseid ja diagnoositud transversaalskleroos taas. Kui need sümptomid vähendatakse umbes kuue või kaheksa nädalat hiljem, läksin ma tagasi oma riigi eitamine; kuid, pärast mida olen kogenud migratsiooni sümptomid, kuni minu keha tihti, kui ma overdid asju. Kui potentsiaalselt ohtlikku käitumist kogemus kursitõus börsil viimasest tehingust populaarsust, tervise teadlased ei ole kunagi kaugele maha—andmete kogumine. Sel aastal, Krishnan-Sarin ja teised leitud otsene seos õpilaste riiklikes koolides Connecticut, kes ütles, et nad tahaks kasutada e-sigaret on viimase kuu jooksul ja need, kes läks suitsu regulaarselt sigaretid.

Vastavalt Ülemaailmse Arengu ja Keskkonna Instituudi juures Tufts Ülikool, kuni 70 protsenti kodudest Ameerika Ühendriigid on PVC torustik.

Paljud kogukonnad on eemaldub PVC torustik, valides selle asemel, et kasutada HDPE või PEX. Et mõista, hüpotüreoidism, mõned teadmised kilpnäärme alatalitlus ja selle hormoonid on väga oluline. Oma geenid võivad mängida ka osa korduvad Epstein barr parasitica. Teadlased Ülikooli NSW testitud tegevus 30 000 geenid verd inimesed, kes kas taastus kiiresti pärast ühe-või töötatud pikaajaline haigus. Aktiivsus rühma 35 geenid leiti vastet sümptomeid, algusega haigus taastuda. Kahjuks ei saa vaheta oma geene, kuid te võite turgutada oma immuunsüsteemi kaudu elustiili muudatusi.

Vaata Uue Menopausi Aastat Tark Naine Viis, Alternatiivseid Lähenemisviise Naiste 30-90 rohkem suur Süda Terve nõuandeid ja näpunäiteid. Kuigi traditsiooniline määratlus epideemia tähendab, et nakkushaiguste hinnad paljude noncontagious haigused on tõusnud epideemia mõõtmed. Need haigused on sageli seotud käitumise muutmiseks mustreid, mis on kahjulik inimeste tervisele. Näiteks määr ülekaalulisus täiskasvanute seas Ameerika Ühendriikides rohkem kui kolmekordistus 1960. aastal 2010, vastavalt Centers for Disease Control ja Ennetamine. See trend poole kasvava ülekaalulisuse ja rasvumisega nii Ameerika Ühendriikides ja kogu sõna - on olnud seotud epideemia tase 2. tüüpi diabeet koos kasvava hulga muud sellega seotud haigused.

Kui oluline on varakult diagnoosi ei saa piisavalt rõhutada. Enne õige ravi on alanud varem, seda valu saab leevendada ning suutsid, ja võimalusi edasisi probleeme on tohutult vähenenud. Võiks järeldada, marihuaana on ainus, mida kasutatakse 'tagasi' - Aasia riigid, kellel puuduvad teadmised kaasaegse meditsiini tavasid, Kuid üks oleks vale. Napoleoni armee kasutas seda ravida põletusi, rahusti ja valuvaigistit. Ameerika Ühendriikides 1961. aastal Riikliku Vaimse Tervise Instituudi tegi uuringu, mis näitas marihuaana võiks kasutada epilepsia, imiku krambid, ravi -, teetanuse -, krambid marutaudi, ravi depressiooni, rahusti ja hüpnootiline leevendab ärevust ja on antibiootilised omadused. Ka, võite paluda oma arstil selgitada oma diagnoosi, lihtsate sõnadega. Kuigi seal on kindlasti väga põhjaliku meditsiinilise kirjeldus palju žargooni sa ei saa aru, kui te töötate meditsiini valdkonnas, seal on ka üsna lihtne selgitus tavakeeles, mis kirjeldab teie eelkõige seisukorras. Kindlasti küsida küsimusi, kuni sa aru selgitusi.

Väljavaated, et nägu on 65-aastane, otsin toitumine lahendus on mõnes mõttes sama palju neid ootab ees 25-aastane: on hulgaliselt lubas lahenduste turul, sealhulgas energia baarid, joogid ja toidulisandid. Nakkushaigused nagu näiteks gripp, tuulerõuged ja HIV sicken ja tappa miljoneid inimesi igal aastal. Nakkushaiguste tekkida, kui isik on kellegagi või midagi, mis on nakatunud mikroobe nagu viirused ja bakterid. Ühised meetodid andmeedastuse hingamine, suudlemine, joomine ja võttes kaitsmata vahekorras. Küsitletutest pooled tavade oli parema patsient tulemuste aja jooksul oma krooniliste haigustega patsiendid (põhineb haldus väidab, andmed), ja pooled ei ole. Üks küsimus, et teadlased ja fitness eksperdid nii oleks tore vastus on see, kas treeningu või toitumise on suurem positiivne mõju luude tugevus.