Nimekiri Ühise Patogeensed Bakterid, Mis Mõjutavad Inimese Keha Süsteem

tervisliku elustiili n?ustamine

Hea tervis on hindamatu vara, et lihtne on võtta enesestmõistetavana.
Mõnikord halb tervis on vältimatu. Aga, halb tervis võib tekkida ka aastaid kahjulikke harjumusi ja unustada. Kümme levinumat põhjust halva tervise hulka kuuluvad suitsetamine, halb toitumine, vähene kehaline, vähene uni, nakkushaigused, geneetilised häired, liigne alkoholi tarbimine, stress, halb suuhügieen ja vigastused. Me tavaliselt ei söö summa, rohelised, me peame igapäevaselt. Tavaliselt, me süüa või teha neid salateid. Kuumus tapab suure summa live toitainete nii rohkem aedvilju keedetakse, seda rohkem toiteväärtust see on nagu papist! Samamoodi käib pastöriseeritud 100% puuvilja-ja marjamahlad näinud oma poe riiulil ja kõige rohelise toidulisandid, mis on mõlemad valmistatud kõrge temperatuur. Roheline preparaate võib anda mõned lisatud toitained kui teil ei ole võimalik katta erinevaid aedvilju, kuid see ei ole piisav, et asendada reaalne asi. Salat on tervislikum valik, kuid tume rohelised ei ole nii maitsev. Tendents on see, et me katta see õlid ja kreemjas kaste, aga seal on lihtsalt nii palju süüa, enne kui sa väsinud maitsed. Mõned ainult ei söö magusat, rohelised, nagu rumeenia salat, mis sisaldavad vähem toitaineid, siis tume rohelised. Vähem maitsev maitse rohkem elutähtsaid toitaineid see sisaldab.

Selle ülespuhutud ämblikuvõrkkelme saate pea paljud traumaatiline ja kurnav sümptomid. Krooniline valu on populaarne, sealhulgas neuralgia. Tuimus ja surin jäsemed on regulaarsed patsientide makstavat seljaaju osalemine. Patsiendid, kellel on arachnoiditis võib saada parees põhjustatud surve või lõastamine seljaaju ja cauda equina või polyradiculopathy põhjustatud compression või osalemine cauda equina ainult. See võib viia ka teiste seljaaju tingimused, nagu syringomyelia. Haiguse edenedes, sümptomid, võib saada veel raske või isegi püsiv. Paljud inimesed, kellel on arachnoiditis ei saa töötada ja kannatada oluline puue, sest neil on pidev valu. Õige diagnoos on sageli raske, sest põletiku, nagu punetus või palavik, puuduvad. Valu, mis on seotud arachnoiditis tavaliselt ei reageeri valuvaigistit või lihaste relaxants.

Alfa-lipoehape, Alfa-lipoehape (ALA) on võimas antioksüdant ühend, mis aitab recycle glutatiooni. See on ainulaadne, et see on rasvas-ja vees lahustuv, mis võimaldab seda, et töö piires nii meediatest. See on valmistatud keha väikestes kogustes ja on vaja saada läbi toitumise. Mitokondrid on vitamiini-like aine, mis mängivad olulist rolli mitokondrite energia tootmiseks. Mitokondrid on süüteküünlad rakud. Nad vastutavad iga rakkude ainevahetust (energia) ja genereerida 95% kogu energia, mida on vaja inimese keha. Alfa-lipoehape aitab vältida ja remont kahjustab maksa rakke. Samuti on uuritud selle taastav omadused neuroloogiliste haiguste, sealhulgas Alzheimeri tõbi, sclerosis multiplex, Lou Gehrig tõbi, Parkinsoni tõbi. Et aidata suurendada maksa võõrutus ja suurendada raku energia Alfa-lipoehape - võtab vahel 200-400mg päevas.

Ma kutsun teid, kui sa tead kedagi, kes põeb seda haigust, küsi neilt, kas nad oleks valmis annetama oma keha teadusele, et täiendavaid uuringuid selle haiguse puhul, kui nad on edasi. Samuti, kui teil on sõiduk, mis on surnud või, et soovite vabaneda muudel põhjustel, mõelge annetades selle Riigi Neer Foundation. Nad kasutavad raha, et nad saavad oma sõiduki neeruhaigus teadus. Seal ei tohi ravi selle haiguse minu eluajal, kuid rohkem inimesi, kes saavad kaasa aidata, et kiiremini ravi tulevad.
Mul on juba annetatud kaks autot National Kidney Foundation, ja te saate teha seda heategevusliku annetuse oma tulumaksu. Võite isegi teha, parem kui sa oleks, kui sa kaubelda oma sõiduki. Keegi ei saa seda garanteerida, kuid oma kutsealase maksu-nõustaja saab anda teile juhiseid.

Siis, kui sa leiad end ei tunne ennast hästi ja sa mõistad, et teil võib esineda sümptomid, mis on tehtud varem, siis, see on parim, et sa püüad arsti juurde kohe. Teile võib tunduda, nagu sa juba tead, mis seal toimub, aga ilma õige diagnoosi, probleem võib lihtsalt hullemaks - ja see on kindlasti, mida sa ei taha, et juhtuks. Kui teil on tunne, nagu arstid teie koht ei ole spetsialiseerunud seedetrakti häired, või ei ole õige varustus, mis aitavad diagnoosi, ärge kartke võtke keegi teine. Sa ei raisata raha, kui sa üritad teada asju, et oleks hea teie tervisele, sest oma tervis on tõesti parim asi, mida teil on, ja ilma selleta te ei saa teha midagi muud.

Vt spetsialist, sest kui sa seda ei tee, siis tuleb üllatunud, kui palju võib teil vaja kulutada pärast - nii et see on parim, et seda ravida, kui see on uus, ja kui õigeid asju, saab veel palju ära teha.