Vaimse Tervise Mured Jõlkuma 5 Aastat Pärast Sandy Hook

Vaimse Tervise Mured Jõlkuma 5 Aastat Pärast Sandy Hook

Pärast nädalat suletud ukse kohtumist juhtima Senati Enamuse Liider Mitch McConnell, Vabariiklased avalikustas arutelu eelnõu Senati tervishoiu asendamine bill neljapäeval. Dr Molly J Coye on praegu juhatuse ravikindlustuse firma Aetna , ja esinaine juhatuse Prosetta Biosciences Inc. Realiteer on avaldatud seitsme vaimse tervisega seotud rakendusi erinevates keskkondades ja 600 000 lingid ja 4.

2/5 rating.

Ta on hiljuti käivitanud WiseMind — platvorm ümbritsevale ravi, mis kasutab virtuaalne reaalsus, digitaalse meditsiinis, et saavutada tõhus, tulemuslik ja huvitavat ravi $200-miljardit-eurot-aastas vaimuhaigus ja taastusravi turule.

Nagu on teie lõplik küsimus: miks on hinnad, meditsiini -, riist-ja narkootikume nii palju suurem USA-s kui mujal maailmas? Sest ma arvan, et USA tarbija neelab enamus (kui mitte kõik) Teadus-Ja arendustegevuse innovatsiooni kulud ja kulud, ja ülejäänud maailma (palju seda riigistatud tervishoiusüsteemide) vaba sõidab sellised uuendused ja leiutised. USA tarbija põhimõtteliselt maksab ülejäänud maailma nautida, et positiivne välismõju. Surmade Alzheimeri Ameerikas on tohutult kasvanud 55 protsenti alates 1999. aastast, kui koormust see surmav vorm dementsuse kasvab ja elanikkond vananeb, föderaalne tervise aruanne ütles neljapäeval.

Teadlased leidsid, et reostuse kokkupuute ajal esimese ja kolmanda etappi IVF protsess oli seotud raseduse kahju. Ajal kõige varasem etapp, suurenenud ekspositsiooni, võrreldes teiste naiste, lämmastikdioksiidi ja süsinikoksiidi olid seotud vähendamine 7% ja 6%, mis on vastavalt ka võimalusi saavutada emakasisene rasedus. Võõrutus: Kui inimesed võitlevad sõltuvus narkootikumide ja/või alkoholi, võivad nad kasu saamist võõrutus teenuste alguses oma ravi kogemusi. Võõrutus, või detox, viitab füsioloogiline protsess mürgised ained organismist. Saades detox teenused, üksikisikud on võimalik, et on mingeid jälgi narkootikumide või alkoholi ohutult eemaldada nende süsteemide samas pidevat hoolt professionaalne personal.

Arstid rajatises kasutavad praegu iPads, et uurida, X-rays, kirjutada retsepte ja teha märkmeid ajal patsiendi visiitide. Seadmete viia patsiendi meditsiinilise ajaloo, triage teavet, allergia andmeid ja võimaldab arstid, et ravi ajal, mil nad on veel kannatlik. Tervise piirkonna samuti tungivalt, et igaüks, kes võivad olla segaduses, kuhu minna kontakt Tervise Lingid igal ajal 204-788-8200 või 1-888-315-9257. Selle aasta teemaks on #DoingItMyWay, mis toob sõnumi, et HIV-testimine peaks kuuluma igaühe regulaarne tervise rutiini ning julgustab inimesi osa sotsiaalse meedia, mis sundis neid, et saada testitud.

Tänan teid kõiki teie huvi see postitus Twitteris. Mõned täiendavad küsimused on tulla seal ja ma lähen, on minna ise neile vastata siin nad tulevad pigem hajutades need üle Twitter. Era kindlustusandja jõupingutusi, et otseselt hallata hooldus on samuti vähenenud poolt keeld ettevõtte tavasid meditsiini ja oht vastutus lepinguvälise kahju. Lisaks liikmesriigid on vastu võtnud õigusaktid, millega nõutakse, et kindlustusandjad maksma igasuguse hoolduse (piires kaetud kategooriat), et arst peetakse meditsiiniliselt vajalikuks, keelates kindlustusandjad alates valikuliselt lepingulistes suhetes eelkõige pakkujate ja piiravad rahalised stiimulid, et kindlustusandjad võivad pakkuda pakkujad.